Jeśli masz już dosyć zmieniania firmy MLM co 6 miesięcy, podejmowania kolejnych bezskutecznych prób osiągnięcia niezależności finansowej w branży network marketingu i szukasz możliwości wyrwania się z błędnego kręgu niepowodzeń…

Usiądź i przeczytaj całość, ponieważ ta strona może zawierać krytycznie ważne informacje

Czytasz te słowa, ponieważ w którymś momencie nasze drogi się przecięły. Subskrybujesz mój newsletter email, znalazłeś moją stronę internetową, przeczytałeś jedną z moich publikacji, znamy się z Facebooka lub innego portalu, albo mieliśmy okazję porozmawiać przez telefon. Stąd wiem, że szukasz sposobów osiągnięcia sukcesu w domowym biznesie, którego obietnice szybkiego sukcesu zwodzą wielu samodzielnych przedsiębiorców. We wszystkich rozmowach z setkami dystrybutorów MLM, z którymi się kontaktuję, pojawiają się nieustannie te same wątki. Czy któryś z nich nie brzmi znajomo?

Entuzjazm znikł, pojawiła się bezradność

Widziałeś potencjał w biznesie MLM od samego początku i dlatego całe tygodnie, a może nawet miesiące czułeś podekscytowanie na myśl o swojej przyszłości w tym biznesie. Jednak rezultaty nie były nawet zbliżone do oczekiwań. Szybko okazało się, że w network marketing trzeba włożyć mnóstwo energii i czasu, długo nie oglądając żadnych rozsądnych korzyści ze swojej pracy.

Brak szybkich efektów był nieustannie rosnącym brzemieniem obciążającym psychikę, aż w pewnym momencie zacząłeś kwestionować swoją wartość i szukać przyczyny swoich niepowodzeń. Na pierwszy ogień poszła Twoja firma MLM, jej oferta i plan wynagrodzeń. Zacząłeś zauważać coraz więcej wad. Wreszcie doszedłeś do wniosku, że należy spróbować jeszcze raz, ale z inną firmą MLM.

Ponownie wydałeś pieniądze na pakiet startowy, znowu poczułeś przypływ entuzjazmu i wiary, że tym razem będzie dużo lepiej. Niestety – entuzjazm przygasł tak jak poprzednio, a sponsor i upline nie byli w stanie pomóc Ci tak, jak tego oczekiwałeś. Zatrzymałeś się zupełnie, ponieważ zacząłeś podejrzewać, że pracując w taki sposób, w jaki pracowałeś do tej pory, nigdy nie osiągniesz niezależności finansowej.

Wtedy ktoś poradził Ci „wejść w Internet”, ale…

Tworzenie biznesu MLM online okazało się trudniejsze niż mówił „guru”…

Miało być tak różowo – „zbuduj listę mailingową, machniemy webinar i będziesz urządzony”. Prawda jednak jest okrutna – biznes online wymaga posiadania dużej wiedzy z wielu dziedzin oraz odpowiednich zasobów: ludzi i pieniędzy. Tylko wtedy może być szybki, spektakularny i bardzo dochodowy.

Jeśli zabraknie Ci choćby jednego składnika w przepisie na udany biznes MLM online, zablokujesz swój potencjał rozwoju na wiele miesięcy, pogrążając się w robieniu różnych rzeczy, które mają niską szansę powodzenia i które – dopóki nie zostaną ukończone – nie wkładają Ci żadnych pieniędzy do kieszeni.

No ale być może zaparłeś się i przesz naprzód jak rosyjski czołg. Codziennie rozmawiasz z ludźmi, budujesz strony internetowe, promujesz się w mediach społecznościowych. Nie widząc rezultatów zaczynasz pracować jeszcze więcej, jeszcze ciężej. Być może przekroczyłeś już granicę bezpieczeństwa i zaczynasz pomału tracić zdrowie, pijąc za dużo kawy i nie przesypiając wystarczającej ilości godzin. Mimo tych wysiłków masz poczucie, że sukces nieustannie Cię zwodzi i w kalendarzu zaczynają pojawiać się dni, gdy rano najchętniej nakryłbyś głowę kołdrą i nie wyściubił jej do wieczora.

Być może istnieje rozwiązanie Twoich problemów

Istnieje rozwiązanie tych problemów, które znajduje się poza typowym dylematem współczesnego network marketera: budować biznes offline czy online. Rozwiązania tego dylematu nie znajdziemy w branży sieciowej, w żadnej branżowej książce ani na żadnym firmowym szkoleniu. Trzeba szukać go poza granicami, w jakich zamyka się typowe myślenie o MLM.

Zanim przedstawię Ci wyjście z sytuacji chcę zaznaczyć, że nie zamierzam niczego sprzedawać, na dole strony nie ma wielkiego żółtego przycisku „ZAMÓW TERAZ”, nie ma żadnej „oferty specjalnej” ani „uciekającej okazji”. Wypatruję możliwości nawiązania długoterminowej, korzystnej dla obu stron współpracy z bardzo wąskim gronem osób. Czytając zrozumiesz na czym miałby polegać ten układ i że musi być odpowiedni dla obu stron. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie odpowiedni, kontynuowanie tematu nie będzie miało sensu – rozejdziemy się każdy w swoją stronę i nie zajmę dłużej Twojego czasu.

Pracuję w branży marketingu internetowego od 2007 roku. W 2010 roku zwolniłem swojego szefa i od tamtej pory pracuję wyłącznie z domu, przez telefon i Internet. W branży marketingu sieciowego działam od 2012 roku, chociaż moje doświadczenie z MLM sięga 19 lat wstecz, podczas których kilkukrotnie podejmowałem żałosne próby, kończące się szybkimi porażkami.

Dzięki dużej liście mailingowej bardzo szybko stworzyłem strukturę liczącą w szczytowym momencie niemal 700 osób i dosze­dłem do przekonania, że marketing internetowy jest odpowiedzią na wszystkie problemy nękające dystrybutorów MLM. Jednak myliłem się – spośród wszystkich osób, które szkoliłem, żadna nie potrafiła szybko stworzyć działającego systemu marketingu online. Ten sposób pracy nie pozwalał się łatwo powielać.

W pewnym momencie doznałem olśnienia. Zrozumiałem, że strategie marketingowe i stosowane techniki same w sobie nie gwarantują sukcesu, jeśli przedsiębiorca nie rozumie zasad, na których te strategie i taktyki się opierają. Bez względu na to, czy zapragnie pracować online czy offline – nie rozumiejąc zasad, skazuje się na porażkę. Naśladując innych zawsze będzie z tyłu. Świat szybko się zmienia i nadążają za nim tylko ci przedsiębiorcy, którzy znają i rozumieją fundamentalne zasady, oraz potrafią przełożyć je na działanie. Z drugiej strony, znając te zasady, będzie mógł pracować w dowolny sposób. Na żywo, przez telefon, przez Internet, bez znaczenia.

Przytłaczająca większość dystrybutorów MLM rozpoczyna ten biznez z nastawieniem na zarabianie pieniędzy. Chce zarabiać pieniądze, a tymczasem otrzymuje w ramach przygotowania jedynie dobre słowo na drogę, szkolenia motywacyjne, zbędną wiedzę o produktach oraz firmie, i zachętę do maskowania braku kompetencji entuzjazmem.

Nowy dystrybutor nie ma pojęcia skąd biorą się napotykane przez niego trudności i co zrobić, żeby ułatwić sobie pracę i jedno­cześnie osiągnąć wreszcie konkretne efekty. Nie zdaje sobie sprawy z konieczności przebudowania swojego systemu przekonań w pierwszym rzędzie tak, aby wspierał, a nie torpedował, jego działania. Następnie musi zdobyć profesjonalne umiejętności, aby móc wykonywać swoją pracę z przekonaniem stosowania właściwych metod. Żadnych z tych umiejętności nie otrzymuje jednak ani od firmy, ani od sponsora.

Nawet najlepsza firma network marketingu NIE gwarantuje sukcesu

Okazuje się, że pogoń za „najlepszą firmą” w nadziei, że pomoże nam odnieść sukces, jest gonitwą za mirażem. W szeregach dystrybutorów każdej dobrej firmy MLM są ludzie, którzy zarabiają dobre pieniądze. Nie osiągnęli tego „przeskakując z kwiatka na kwiatek” co pół roku. Osiągnęli sukcesy, ponieważ dysponowali (a) odpowiednim nastawieniem mentalnym i (b) odpowiednim zestawem narzędzi oraz umiejętności.

Przez ostatni rok ulepszałem i rafinowałem podejście do budowania biznesu MLM. Dlatego mogę zaoferować Ci możliwość uczestniczenia ze mną w budowaniu zespołu i struktury dystrybutorów w oparciu o współpracę z firmą nastawioną na strate­giczny, długoterminowy rozwój, będącą na rynku przez odpowiednio długi czas, żeby zagwarantować stabilność biznesu, ale odpowiednio krótko, żeby oferować nowym partnerom perspektywę dynamicznego wzrostu w najbliższym czasie. Firma posiada plan wynagrodzeń motywujący do współpracy, pozwalający zarabiać ponadprzeciętne pieniądze już w przypadku pozyskania tylko jednego partnera biznesowego.

Firma MLM musi być odpowiednio dobrana, aby móc oprzeć się na niej w dłuższej perspektywie, jednak – jak wspomniałem – nie gwarantuje ona sukcesu w biznesie. Sukces ten gwarantuje odpowiednie przygotowanie na obu płaszczyznach: mentalnej i pro­fesjo­nalnej. Dlatego opracowałem ścieżkę szkoleniową obejmującą obie te płaszczyzny.

Zaznaczam, że nie jestem żadnym „guru” i paradoksalnie to może przesądzić o udanej współpracy. Problem z guru jest zawsze ten sam: tacy ludzie są zbyt zaawansowani w tym co robią. Uciekli daleko przed peleton i nie potrafią już w pełni odnieść się do kwestii, z którymi borykają się początkujący przedsiębiorcy. Być może nawet nigdy nie mieli z podobnymi przeszkodami do czynienia. Dlatego często lepiej pracować z kimś, kto wyprzedził Cię jedynie o krok lub dwa i nadal doskonale pamięta, jak ciężko jest na początku.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca

Gdy okaże się, że stanowimy dla siebie odpowiedni układ, znajdziesz się bezpośrednio pod moją osobistą opieką. Oznacza to, że będziemy pracować razem nad Twoim sukcesem, ponieważ Twoje rezultaty bezpośrednio przełożą się na moje wynagrodzenie. Właściwą korzyścią, którą zapewnia Ci taki układ, jest dostęp do mojego kilkuletniego doświadczenia i wiedzy, a więc możliwość nauczenia się z pierwszej ręki tego, co mnie kosztowało mnóstwo pieniędzy, wysiłku i czasu. W związku z tym zależy mi wyłącznie na długofalowej współpracy nastawionej na strategiczny sukces.

Jak będzie wyglądała nasza praca? Na początku zajmujemy się zdefiniowaniem przekonań, które mogą uniemożliwić osiągnięcie zakładanych celów. Następnie przejdziesz proces uruchomienia nieskończonego źródła motywacji. Koniec z mar­nowa­niem czasu na szkolenia motywacyjne. Dalej – poznasz podstawowe zasady, na jakich opiera się skuteczny marketing i sprzedaż. Dzięki temu zrozumiesz, jakich składników potrzeba do skutecznego pozyskania klienta.

Nauczę Cię, jak na zawsze skończyć z problemem odrzucenia i odmowy; jak rozmawiać z ludźmi o swojej ofercie w naturalny, niewymuszony, autentyczny sposób, i sprzedawać w oparciu o zaufanie, a nie o psychomanipulację.

Wreszcie, gdy okaże się, że dobrze radzisz sobie z podstawami, pomogę Ci w zaprojektowaniu, zbudowaniu i uruchomieniu systemu internetowego marketingu sieciowego, dzięki czemu wkroczysz do gry na zupełnie nowym poziomie. Poznasz zaawansowane modele biznesowe, które uniezależnią Cię od ewentualnych problemów z firmą MLM, pozwolą zarabiać niezależnie od biznesu sieciowego. Dzięki temu dodasz dużo więcej możliwości generowania dochodu do Twojego biznesu.

Podsumowując, współpracując ze mną nauczysz się między innymi:

  • pokonywać wyuczoną bezradność i pracować z przekonaniami, a więc usuwać bariery psychologiczne
  • wydobyć z siebie nieskończoną motywację i przestać tracić czas na szkolenia motywacyjne
  • stosować fundamentalne zasady, dzięki którym marketing działa bez względu na użyte środki przekazu
  • rozmawiać z ludźmi o swojej ofercie – naturalnie, będąc sobą, bez wchodzenia w rolę sprzedawcy (której prawdopodobnie nie chcesz odgrywać)
  • sprzedawać w oparciu o autentyczność i zaufanie, bez narażania się na odmowę
  • przyciągać klientów metodami magnetycznego marketingu
  • stosować profesjonalne strategie i taktyki marketingowe, szczególnie z wykorzystaniem Internetu
  • używać zaawansowanych modeli biznesowych, które wyniosą Twój biznes na nowy poziom możliwości

Jeśli tylko dokonanie znaczącego postępu w biznesie jest Twoim priorytetem, to może być najważniejsza okazja, jaką kiedy­kol­wiek rozważałeś. Nie mogę na tym etapie stwierdzić, czy pasujemy do siebie jako partnerzy biznesowi, ponieważ jest na to za wcześnie. Jeżeli jednak okaże się, że będziemy razem pracować, gwarantuję, że nasza znajomość rozwinie się z czasem w jedno z Twoich najważniejszych i najbardziej godnych zaufania aktywów.

Jeśli pomysł pracy ze mną wydaje Ci się pociągający, powinniśmy zorientować się, czy rzeczywiście będzie miało to sens w Twoim przypadku. Powinniśmy porozmawiać.

Doskonale rozumiem, jeśli jesteś sceptyczny. Przyjmowanie ostrożnej postawy jest całkowicie naturalne w takich okolicznościach. Proponuję więc rozmowę ze mną, bez żadnych zobowiązań i bez presji. Nie mam przygotowanej żadnej prezentacji ani specjalnej oferty. Nawet jeśli okaże się, że ten temat nie jest dla Ciebie odpowiedni, czas spędzony na rozmowie z pewnością będzie warto­ściowy – poznasz zupełnie nową perspektywę działania w branży MLM, która na pewno zmieni sposób, w jaki prowadzisz biznes. Zadzwoń do mnie na numer +48 784 069 039 w godzinach między 9:00 a 17:00 w dni robocze.

Oferta jest ograniczona

Nie wierzę w to, że jakieś szkolenie video czy podręcznik do samodzielnej pracy mogą rzeczywiście w szybkim tempie zapewnić komukolwiek sukces w biznesie, dlatego pracuję z moimi partnerami biznesowymi osobiście. Mam ograniczone możliwości i mogę pracować tylko z czterema osobami jednocześnie. Kieruję moją ofertę do Ciebie w pierwszej kolejności, ponieważ jesteś subskrybentem mojego newslettera. Mam jednak alternatwę – w mojej bazie kontaktów figurują setki osób. Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany – daj mi o tym znać. Zadzwoń teraz na numer +48 784 069 039, żebyśmy mogli porozmawiać.

Dziękuję Ci serdecznie za poświęcenie czasu na rozważenie tych wszystkich pomysłów. Osobiście mam nadzieję usłyszeć Cię wkrótce i być może pracować z Tobą w niedalekiej przyszłości.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

Pin It on Pinterest