NAJWIĘKSZE KŁAMSTWA NETWORK MARKETINGU

Raport ujawniający najczęściej spotykane kłamstwa, mity, półprawdy i zakłamania funkcjonujące w branży MLM, będące częstą przyczyną porażek dystrybutorów.

97% nowych dystrybutorów ponosi porażki w ciągu pierwszego roku działalności. Ze świadomością największych zagrożeń czyhających w tej branży możesz uniknąć pułapek i zdecydowanie zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu.

Pobierz za darmo

Imię:
Email:

Ilość nagromadzonych negatywnych informacji w jednym ciągu prawie nie pozwoliła mi dokończyć, ale zmusiłem się i dzięki temu uzyskałem świadomość, że ktoś widzi świat MLM podobnie do mnie i też zauważa te same problemy co ja. Na szczęście na samym końcu raportu znalazłem jakiś promyk nadziei i światełko w tunelu. Ogólnie zgadzam się z tą oceną branży MLM i widzę ją podobnie. To powinna być lektura obowiązkowa dla każdego, kto już pracuje w MLMach. Jestem pewny, że uczciwe przeczytanie wraz z wyciągnięciem wniosków w stosunku do siebie samego może zaoszczędzić wielu nieporozumień i wpadek na drodze sukcesu. Zbigniew Prochowski

www.zbigniewprochowski.pl

Większość ludzi pracujących w MLM jest zdesperowanych. Większość dystrybutorów pragnie za wszelką cenę zasponsorować kogokolwiek do swojej struktury, dlatego nagina prawdę i opowiada potencjalnym partnerom niestworzone rzeczy – byleby przekonać ich do dołączenia się.

Nowy dystrybutor jeszcze nie ma pojęcia o naturze biznesu, w który się zaangażował. Prawdopodobnie wcześniej usłyszał od swojego sponsora te same marketingowe kłamstwa, które teraz powiela rozmawiając z innymi. W taki sposób błędne koncepcje rozpowszechniają się jak zakażenie, przyczyniając się do klęski wielu przedsiębiorców i niszcząc reputację branży.

Przygotowałem ten raport, żeby uchronić cię przed porażką. Mając świadomość najniebezpieczniejszych pułapek czyhających na każdego w branży marketingu sieciowego, będziesz mógł ich uniknąć.

Swoim przyszłym klientom i partnerom nie będziesz opowiadał głupot, zyskując w dalszej perspektywie szacunek, gdy zdadzą sobie sprawę, jak wiele trudu, potu i łez im zaoszczędziłeś.

Pobierz za darmo

Imię:
Email:

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

Pin It on Pinterest