Regulaminy

Na tej stronie możesz zapoznać się z Regulaminem zakupów, Regulaminem użytkowania, Polityką prywatności oraz Gwarancją satysfakcji – o ile lubisz czytać takie rzeczy. Jeżeli nie lubisz czytać prawniczego bełkotu, to poniżej znajdziesz streszczenia tych dokumentów.

Skrócony regulamin zakupów

Dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z zakupów na stronach Internet Network Marketer. Jeżeli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany – skontaktuj się z nami w celu ustalenia sposobu uzyskania zwrotu zainwestowanej przez ciebie kwoty.

Skrócony regulamin użytkowania

Internet Network Marketer obsługuje wielu użytkowników, dlatego wszelkie działania prowadzone na szkodę serwisu i w rezultacie obniżające jakość usługi skutkują natychmiastowym zablokowaniem konta użytkownika, utratą zgromadzonych prowizji i stanowią podstawę do dochodzenia odszkodowania na drodze sądowej.

Skrócona polityka prywatności

Dane osobowe są zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych. Przysługuje ci prawo do wglądu i zmiany swoich danych w każdym momencie. Dane osobowe nie są przedmiotem obrotu handlowego i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wyjątkiem jest System generowania partnerów, który udostępnia imię i adres email klienta polecającemu go Partnerowi zarejestrowanemu w systemie Internet Network Marketer. Wykorzystanie tych danych przez Partnera wykraczające poza ramy ujęte w Polityce prywatności skutkuje natychmiastowym zablokowaniem konta użytkownika.

Skrócona gwarancja satysfakcji

Albo jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, albo nie. W tym drugim przypadku skontaktuj się z nami w celu ustalenia sposobu refundacji poniesionych kosztów, ponieważ satysfakcja naszych klientów jest ważniejsza niż pieniądze.

Potrzebujesz szczegółów?

Kliknij w poniższe linki, aby zapoznać się z pełnymi wersjami dokumentów:

Regulamin zakupów
Regulamin użytkowania
Polityka prywatności
Gwarancja satysfakcji

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

Pin It on Pinterest