Nazywam się Wojtek Diechtiar

Pomagam przedsiębiorcom z branży network marketingu prowadzić biznes w nowoczesny i autentyczny sposób

Od pierwszego momentu koncepcja biznesu w network marketingu zainstalowała się gdzieś w mojej głowie i do tej pory nie chce mnie opuścić. Zawsze chciałem odnosić sukcesy w tym biznesie, jednak nie udawało mi się przez wiele lat pokonać osobistych ograniczeń, żeby wpa­sować się w obowiązujący paradygmat networkowego sprzedawcy.

MLM w swojej klasycznej postaci był dla mnie nie do przyjęcia. Nie chciałem i nie umiałem pracować w taki sposób, jakiego mnie uczono.

W którymś momencie dotarło do mnie, że wyjątkowość i unikalność tego biznesu to mit. Gdy przejrzałem to największe kłamstwo network marketingu zrozumiałem, że ten biznes niczym nie różni się od innych, klasycznych biznesów. Zrozumiałem, że mają do niego zastosowanie wszystkie zasady marketingu i sprzedaży funkcjonujące w „normalnych” biznesach. A gdy za­cząłem uczyć się tych zasad, dotarło do mnie, jak potężny biznes można skonstruować w oparciu o firmę MLM.

Co najpiękniejsze, ten biznes można zbudować na własnych warunkach. Nie trzeba re­zy­gno­wać ani z własnego stylu życia, ani z wyznawanych wartości.

Aby odnieść sukces w jakimkolwiek biznesie trzeba po prostu nauczyć się rzetelnego mar­ke­tingu i profesjonalnej sprzedaży. Każdy przedsiębiorca w biznesie konsultingowym (bo taką naturę ma biznes MLM) musi stać się biegły w kilku obszarach kompetencji: generowaniu kontaktów, prezentowaniu oferty, zarządzaniu relacjami, sprzedaży i szkoleniach.

W tych obszarach pogłębiam swoją wiedzę i przekazuję ją ludziom, którzy chcą pracować w MLM, ale do tej pory nie potrafili pokonać swoich ograniczeń lub nie odpowiada im klimat tradycyjnego biznesu sieciowego.

Komu pomagam

Wszystkim, którym (A) podoba się idea marketingu sieciowego, i którym (B) nie odpowiada tradycyjna metoda pracy w MLM.

Nie tylko dowiesz się ode mnie, jak zdobywać kontakty, budować i pielęgnować relacje, pre­zen­tować ofertę, wybierać, kwalifikować i rekrutować partnerów, prowadzić szkolenia i war­szta­ty, ale także jak stworzyć sprawny zautomatyzowany system marketingowy i jak stać się doskonalszym przedsiębiorcą.

Ucz się ze mną

Uwielbiam dzielić się zdobywaną wiedzą. Nawet moje darmowe materiały pękają w szwach od wiedzy, za którą inni pobierają opłaty. Zapisz się na darmowy newsletter email, a będę po­wia­da­miał cię o nowych artykułach czy innych materiałach, jakie dopiero planuję opu­bli­ko­wać. Wyślę ci również przewodnik po największych marketingowych kłamstwach i nie­po­ro­zu­mieniach funkcjonujących w MLM, abyś miał pewność, że nie wpadniesz w kłopoty już na samym starcie.

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

Pin It on Pinterest