Dotarłeś do końca Internetu

Pod tym adresem nie znaleziono strony
CHCĘ DO DOMU

Chociaż nie znaleziono strony o podanym adresie, to poniżej znajdziesz parę linków do najlepszych materiałów Internet Network Marketera.

Pobierz za darmo

Imię:
Email:

Jak wzbudzić zaufanie w każdym, kogo spotkasz – kompletny przewodnik dla dystrybutora MLM

Etap budowania zaufania z potencjalnym klientem bądź partnerem biznesowym jest zwykle pomijany przez początkującego dystrybutora MLM, co kończy się przepychanką na argumenty i w ostateczności szybkim niepowodzeniem, któremu towarzyszy nadszarpnięcie relacji i utrata reputacji. Przeczytaj, jak dzięki prostemu procesowi zbudowania zaufania możesz diametralnie poprawić komfort pracy i jakość uzyskiwanych rezultatów.

Czytaj dalej

Jak zasponsorować pierwszego dystrybutora w ciągu pierwszego tygodnia, najobszerniejsza instrukcja krok po kroku w całym cholernym Internecie

Wbrew powszechnemu przekonaniu nie potrzebujesz znać na pamięć planu wynagrodzeń, historii firmy MLM, czy dokładnego składu wszystkich produktów, żeby móc rozmawiać z potencjalnymi partnerami o wspólnym biznesie. To, czego potrzebujesz, to odpowiednia strategia, telefon, znajomość problemów twojego rozmówcy oraz umiejętność zadawania wynikających ze szczerej ciekawości pytań. Oraz niewielkiego przygotowania według poniższych sugestii.

Czytaj dalej

Jak poprawnie wyznaczać i skutecznie realizować cele

Znamy to z autopsji. Deklarujemy osiągnięcie jakiegoś celu tylko po to, żeby w ciągu kilku dni całkowicie z niego zreazygnować, tłumiąc poczucie winy i wstyd wymyślaniem poważnie brzmiących usprawiedliwień. Bez względu na to, jak dokładnie nasz cel spełniał kryteria poprawności, polegliśmy na etapie realizacji. Skoro wyznaczanie celów jest witalną częścią prowadzenia biznesu i wiemy wszystko na temat poprawnego ich wyznaczania, to dlaczego przeważnie nie udaje się ich osiągać?

Czytaj dalej

Największy błąd popełniany podczas wybierania firmy MLM do współpracy

Decydując się na rozpoczęcie działalności w network marketingu należałoby poświęcić trochę czasu na przyjrzenie się branży i upewnienie się, czy nasz wybór firmy MLM jest dobry. Do przeanalizowania mamy całą garść czynników wpływających na szansę odniesienia sukcesu w tym biznesie. Jednak opierając swoją decyzję na analizie firmy MLM popełniasz największy błąd w karierze. Pozwól, że wyjaśnię dlaczego.

Czytaj dalej

Kawa, zombie i eksperyment ze snem

Każdy przedsiębiorca w pewnym punkcie kariery staje przed koniecznością drastycznego podniesienia swojej produktywności. W miarę rozwijania swoich projektów mnożą się obowiązki, a coraz bardziej złożona sytuacja wymaga poświęcenia większej ilości czasu tylko na samo zarządzanie i utrzymywanie wszystkiego w ruchu, nie wspominając o innych sprawach. Jednym ze sposobów na wykrojenie z doby większej ilości czasu przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu energii jest zmiana nawyków związanych ze snem i spaniem.

Czytaj dalej

Jak zarządzać zadaniami, żeby na wszystko mieć czas

Wbrew pozorom doba nie ma tyle samo godzin dla każdego. Zaawansowany internetowy network marketer w ciągu jednego dnia osiągnie tysiąckrotnie więcej, niż początkujący dystrybutor MLM. Aby wejść na poziom najlepszych graczy, musisz nauczyć się zarządzać produktywnością. O tym, jak należy to robić, przeczytasz w tym artykule.

Czytaj dalej

Jak się zorganizować i od razu zacząć jak profesjonalny blogger

Widziałem w swojej karierze zbyt wiele obiecujących bloggerskich projektów, które waliły się w gruzy niedługo po wystartowaniu. Niemal w każdym z tych przypadków można było uniknąć porażki. W tym artykule zdradzę ci moje osobiste podejście do blogowania, które sprawdza się w moim przypadku i pozwala systematycznie rozwijać biznes.

Czytaj dalej

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

Pin It on Pinterest