Podręcznik internetowego marketingu sieciowego Internet Network Marketer

Dlaczego klienci nie kupują i jak zbudować maszynę, która to zmieni, wykorzystując rzetelny marketing i sprawdzone strategie

Internet Network Marketer. Dlaczego klienci nie kupują i jak zbudować maszynę, która to zmieni

Podręcznik nowoczesnego marketingu sieciowego

Brak klientów wynika z nieprzestrzegania określonych reguł. Ten podręcznik wyjaśnia, jak przyciągnąć potencjalnego klienta, jak przekształcić go w partnera w biznesie MLM oraz jak wykorzystać Internet, aby zwielokrotnić rezultaty.

67 zł

Format: PDF, EPUB, 71 stron

Zamawiam

Czy chcesz zacząć wreszcie zarabiać w biznesie sieciowym?

Głupie pytanie. Każdy chce. Rzecz w tym, że początkujący dystrybutorzy zazwyczaj błądzą w egipskich ciemnościach rozpoczynając prowadzenie własnego przedsiębiorstwa z domu, nie mając pojęcia, od czego zacząć i jak to zrobić, żeby nie narazić się na śmieszność w środowisku rodziny i znajomych.

No bo jak umówić prezentację, żeby nie wyjść na idiotę? Jak nawiązać nowe znajomości, żeby zaproponować wspólny biznes, i nie zostać potraktowanym jak naciągacz? Jak rozpoznać, czy mamy do czynienia z potencjalnym liderem i nie marnować czasu na życiowych nieudaczników?

To wszystko są ważne pytania, lecz znalezienie na nie odpowiedzi wymaga wyłącznie kilku tygodni praktycznego doświadczenia. Nie są to pytania, które mogą odmienić sposób robienia biznesu i osiągane rezultaty w jakiś dramatyczny sposób. Owszem, dla kogoś pozyskanie jednego czy dwóch partnerów biznesowych miesięcznie może być szczytem marzeń i nie jest wielkim problemem nauczenie się tego w sposób powszechnie wykorzystywany w biznesie sieciowym.

Wystarczy zapytać sponsora.

Sponsor dokładnie wyjaśni, jak należy przygotować listę znajomych, jak umawiać prezentacje i co robić później. Wystarczy to zrobić, przecierpieć kilka tygodni okresu nauki na własnych błędach i można oczekiwać pierwszych efektów. A potem spędzić kolejne parę lat w rozjazdach, robiąc prezentacje dla swoich zespołów rozsianych po kraju…

Nie będziemy więc zawracać sobie głowy podstawami, o których wie każdy dystrybutor MLM lub może łatwo do nich dotrzeć.

Zajmiemy się natomiast udzieleniem odpowiedzi na takie pytania, jak:

 1. Czy jest możliwe, żebym nie musiał wydzwaniać ani po znajomych, ani po obcych, w poszukiwaniu klientów i współpracowników?
 2. Dlaczego klienci nie kupują i nie rozpoczynają współpracy oraz co zrobić, żeby to zmienić?
 3. Co zrobić, żeby zwiększyć ilość pozyskiwanych kontaktów, ilość przeprowadzanych prezentacji i ilość rekrutacji?
 4. Czy można za pomocą Internetu wmontować jakąś dźwignię do moich osobistych, codziennych wysiłków, żeby mieć więcej czasu na najważniejsze rzeczy i lepsze wyniki?
 5. Jak szkolić swoich partnerów i pomagać im rozwijać biznesie bez spędzania większej części życia na walizkach?

Jak skończyć z telefonicznym horrorem

To jest fakt: większość nowych dystrybutorów MLM nie potrafi rozmawiać o biznesie. Nauczenie się tego w obliczu nieustannego poczucia niedostosowania pogłębianego przez jedną odmowę za drugą jest prawdziwym horrorem. Wiele osób nie daje sobie z tym rady i odpada z biznesu.

Rozmów telefonicznych nie można całkowicie wykluczyć, jednak można sprawić, aby miały zupełnie innych przebieg i charakter. Postaw się na miejscu specjalisty, który odbiera telefony od potencjalnych klientów, ponieważ jest znanym w branży ekspertem. Jak doprowadzić do podobnej sytuacji w MLM – żeby ciebie traktowano jak autorytet – i skończyć z koszmarem?

Czy sprzedawanie jest dla psychopatów?

Sprzedaż bezpośrednia jest dla wyjątkowych ludzi, którzy potrafią kompletnie ignorować potrzeby i możliwości potencjalnych klientów, jednocześnie wykorzystując ich słabości do doprowadzenia sprzedaży do końca.

Czy to nie brzmi jak opis zachowania psychopaty, czy to tylko moje wrażenie? Większość z nas nienawidzi sprzedawców do tego stopnia, że nigdy nie rozpoczęłaby pracy w tym zawodzie. Pogardzamy sprzedawcami. A mimo to wielu dystrybutorów MLM wybiera tę ścieżkę kariery, w dodatku robiąc to całkowicie nieprofesjonalnie.

W sieciach MLM nie uczy się profesjonalnej sprzedaży, ponieważ wszystkim wydaje się, że w MLM nie trzeba sprzedawać. I to jest prawda – nie trzeba sprzedawać, ale pod warunkiem, że stosuje się właściwy marketing.

Przecież nienawidzimy, jak się nam sprzedaje.

Za to kochamy kupować.

Jak przestać sprzedawać i sprawić, żeby klienci zaczęli kupować?

Odpowiedzią jest marketing, którego w MLM jest jak na lekarstwo. Podręcznik Internet Network Marketer zawiera szczegółowy opis składników skutecznego marketingu. Składniki te muszą znaleźć miejsce w twoich działaniach, aby umożliwić klientowi samodzielne podjęcie decyzji o zakupie bądź podjęciu z tobą współpracy. Nigdy nie zapomnisz momentu, w którym ludzie zaczną sami pytać o twoją ofertę.

Dowiesz się dokładnie:

 1. Co przyciąga potencjalnych klientów i skupia ich uwagę na tym, co masz do zaoferowania
 2. Do kogo powinieneś kierować się z ofertą, żeby uzyskiwać szesnastokrotnie lepsze wyniki w biznesie
 3. Jak zmontować mechanizm, który uruchamia u klienta pragnienie kupienia
 4. Jak nie tylko radzić sobie z zastrzeżeniami i wątpliwościami, ale również jak wykorzystać je, by sprzedawać jeszcze łatwiej
 5. Co musisz usunąć ze swojej oferty, żeby klient chciał kupić
 6. W jaki sposób zbudować swoją przewagę konkurencyjną (podpowiedź: nie musisz być najlepszy)

Poznasz wszystkie składniki skutecznego marketingu, które pozwolą ci w następnej kolejności stworzyć prawdziwą maszynę do przyciągania klientów.

W końcu zbudujesz profesjonalny system sieciowego marketingu internetowego

Najpierw poznasz odpowiedni zestaw strategii marketingowych. Dzięki temu zrozumiesz, jak funkcjonuje ten biznes. Nie będziesz w ciemno próbował przypadkowych sztuczek zaczytanych na nie mniej przypadkowej stronie w Internecie, mając nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Przeważnie nie wychodzi.

Posiadając wiedzę na poziomie strategicznym, będziesz w stanie wykorzystać narzędzia i procesy przedstawione w podręczniku Internet Network Marketer do utworzenia z nich prawdziwego systemu marketingu internetowego przeznaczonego do wykorzystania w MLM.

Taki system będzie w dużym stopniu automatycznie wykonywał następujące zadania:

 • pozyskiwał namiary do potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani twoją ofertą
 • utrzymywał stałą relację z całą listą potencjalnych klientów i kształtował twój autorytet w branży
 • prezentował twoją ofertę w najlepszym dla klienta momencie
 • rekrutował
 • szkolił partnerów

Oczywiście nie istnieją w pełni automatyczne „samograje”, przy których nic nie trzeba robić. Wręcz przeciwnie – zbudowanie prawdziwego internetowego systemu marketingu sieciowego będzie wymagało od ciebie mnóstwa wysiłku i dużego zaangażowania.

Masz jednak wybór – mordować się metodą tradycyjną i widywać się z rodziną raz w tygodniu, albo harować jak wół, ale z zacisza swojego domu, mając wszystkich przy sobie i ciesząc się swobodą, jaką daje tylko biznes w Internecie. Dopiero budując biznes online możesz rzeczywiście – naprawdę – pracować w kapciach, wtedy kiedy chcesz i tam, gdzie chcesz, o ile jesteś w zasięgu Wi-Fi.

Podejmij teraz właściwą decyzję i połóż rękę na całkowicie merytorycznym, pozbawionym jakiejkolwiek networkowej propagandy, wypełnionym praktyczną, gotową do zastosowania wiedzą podręczniku, prawdopodobnie jedynym tego rodzaju. Nic nie ryzykujesz, ponieważ:

 • cena jest nieproporcjonalnie niska w porównaniu do użytecznej wartości materiałów zawartych w podręczniku
 • obowiązuje 30-dniowa gwarancja całkowitej satysfakcji

Właściwie to ryzykujesz nie sprawdzając zawartej w podręczniku wiedzy. Ryzykujesz gonienie w piętkę, ryzykujesz wypalenie i utratę morale, ryzykujesz rozczarowanie, gdy będziesz w przyszłości przyglądał się ludziom, którzy wdrażają uzyskane tutaj informacje w życie i cieszą się z ponadprzeciętnych rezultatów. Dlatego warto zamówić teraz, nie czekając dłużej.

Zamów teraz

Internet Network Marketer. Dlaczego klienci nie kupują i jak zbudować maszynę, która to zmieni

INTERNET NETWORK MARKETER

Podręcznik nowoczesnego marketingu internetowego, zawierający wiedzę związaną z budowaniem biznesu MLM online. Kompletny zestaw strategii i rzetelnej wiedzy marketingowej, które ustawią cię w pierwszym szeregu w peletonie setek tysięcy dystrybutorów ścigających się do sukcesu w tej wymagającej branży.

67 zł

Format: PDF, EPUB, 71 stron

Zamawiam

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Pomimo tak nieprzyzwoicie niskiej ceny zachowujesz pełne prawo zwrotu całej kwoty w momencie, gdy uznasz, że wiedza zawarta w poradniku nie spełniła twoich oczekiwań. Bez zbędnych pytań zwrócimy pieniądze, a materiały zatrzymasz. Gwarancja obowiązuje przez 30 dni od daty złożenia zamówienia.

Copyright © Internet Network Marketer, 2015 | Regulamin zakupów | Polityka prywatności | Gwarancja satysfakcji | O nas | Kontakt
Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

Pin It on Pinterest