Regulamin zakupów

Regulamin zakupów określa sposób składania zamówień, dokonywania płatności, zasady realizacji zamówień przez serwis Internet Network Marketer oraz procedurę reklamacyjną.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towar należy odesłać w ciągu 14 dni od zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy na własny koszt na adres: Wojciech Diechtiar ul. Szkolna 5 49-120 Dąbrowa W przypadku towarów cyfrowych, ze względu na ich charakter, nie ma możliwości odstąpienia od umowy po zrealizowaniu zamówienia. Powyższe gwarancje mogą zostać wydłużone lub zmienione na korzyść Klienta, jeśli oferta sprzedaży danego towaru lub usługi tak stanowi.

Przyjmowanie i realizacja zamówień

Zamówienia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego i internetowych stron transakcyjnych. Informacje o towarach zamieszczane są na stronie www.internetnetworkmarketer.pl. W celu złożenia zamówienia Klient musi dokonać:

  1. wyboru zamawianych towarów lub usług,
  2. wyboru sposobu dostawy oraz adresu dostawy i adresu, na jaki ma być wystawiona faktura,
  3. wyboru sposobu płatności.

Po dokonaniu zamówienia Klient otrzymuje informację o przyjęciu zamówienia wraz z informacją umożliwiającą dokonanie płatności lub informacją o przebiegu transakcji, jeżeli płatność została dokonana w systemie on-line. Zamówienie zostaje zrealizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania płatności. W przypadku towarów cyfrowych i płatności on-line wysyłka w postaci wiadomości e-mail z instrukcją pobrania plików zostaje wysłana automatycznie po pozytywnej autoryzacji płatności. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie wiadomości e-mail z przyczyn od niego niezależnych. Niedostarczenie wiadomości e-mail w ciągu 12 godzin od chwili przyjęcia zamówienia uprawnia Klienta do złożenia reklamacji.

Dostawa i koszt dostawy

Towary cyfrowe dostarczane są w postaci e-maila zawierającego informacje umożliwiające pobranie plików na dysk komputera bądź zawierające loginy i hasła umożliwiające dostęp do odpłatnych sekcji serwisu www.internetnetworkmarketer.pl. Klient nie ponosi kosztów dostawy towarów cyfrowych. Towary fizyczne dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wybranej firmy kurierskiej. Koszt dostawy ustalany jest w zależności od wybranego dostawcy, ilości oraz gabarytów przesyłki i podawany podczas składania zamówienia.

Sposoby płatności

Sprzedawca obsługuje następujące sposoby płatności:

  • przelew na rachunek bankowy
  • PayPal
  • karty kredytowe (za pośrednictwem usługi PayPal)

Reklamacje i zwroty

W przypadku niezgodności towaru z opisem podanym na stronie z ofertą sprzedaży towaru lub usługi Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Reklamację należy złożyć kontaktując się ze Sprzedawcą za pomocą formularza kontaktowego na stronie Kontakt, e-mailem lub telefonicznie. Sprzedający niezwłocznie rozpatrzy reklamację, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia. Zwrot nadpłaconej kwoty lub kwoty zakupu w przypadku odstąpienia od umowy lub uznania reklamacji, a także w przypadku skorzystania z dodatkowych gwarancji zawartych w ofercie sprzedaży towaru lub usługi, nastąpi na wskazane przez Klienta konto PayPal lub rachunek bankowy w terminie do 14 dni od daty zgłoszenia.

Ceny i promocje

Wszystkie ceny zawierają 23% podatku VAT. Informacja o promocjach publikowana jest na stronach internetowych, w newsletterze oraz w innych wydawnictwach Sprzedawcy. Informacja ta zawiera szczegółowe warunki promocji.

Kupony rabatowe i zniżki

Sprzedawca może wydawać kupony rabatowe uprawniające Klienta do zniżki. Informacja o wysokości zniżki, rodzaju kuponu i sposobu jego zrealizowania jest dostarczana wraz z kuponem w postaci opisu.

Ochrona danych osobowych

Wszystkie dane osobowe przekazane w trakcie transakcji zawieranych za pośrednictwem serwisu Internet Network Marketer podlegają ochronie Polityki prywatności.   Regulamin obowiązuje od 22.09.2014 r.    

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

Pin It on Pinterest